Informacja

Informuję, że została uruchomiona dodatkowa funkcjonalność dotycząca  automatycznej obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych zgłaszanych drogą internetową, za pośrednictwem systemu GEOPORTAL.

W wyniku powyższego Wykonawca pracy, ma możliwość samodzielnego wygenerowania dokumentu obliczenia opłaty. Po przesłaniu potwierdzenia zapłaty do PODGiK i wprowadzeniu przez pracownika PODGiK daty zapłaty do systemu OŚRODEK, Wykonawca samodzielnie generuje materiały niezbędne do wykonania pracy (mapę zasadniczą, mapę ewidencyjną, zbiory danych bazy EGiB).

Szczegółowa informacja o zasadach korzystania z systemu możliwa jest do uzyskania w w pok. 104, 106 Starostwa Powiatowego we Włoszczowie, lub pod numerem telefonu: 504-752-946.